LEGO to jedne z najbardziej rozpoznawalnych zabawek na świecie. W ich kolekcji można znaleźć klocki z motywem zawodów, seriali, książek, filmów i wiele więcej. Jedną z najciekawszych serii spod loga LEGO są zestawy Architecture. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów architektury, ale nie tylko! Można tu znaleźć jedne z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych budowli z całego świata. Każdy, kto choć trochę interesuje się słynnymi budynkami, na pewno znajdzie tu coś dla siebie. 

LEGO Architecture – poznaj świat kultowych budowli!

Lego architecture (bezkompromisowa jakość i profesjonalna obsługa – sklep online) to niesamowita seria dla wszystkich fanów architektury, ale nie tylko. Większość zestawów przeznaczonych jest od 13 roku życia, dlatego mogą być świetnym wyborem dla starszych dzieci. Klocki z serii Architecture pozwalają przyjrzeć się bliżej jednym z najbardziej znanych budowli. Dzięki temu, że składa się je samemu, można poznać je od podstaw i dostrzec mnóstwo ciekawych szczegółów. W tej kolekcji znajdują się budowle z niemal każdego zakątka świata – nie zabraknie piramid, miast czy też pojedynczych budowli. Wśród LEGO Architecture można zobaczyć między innymi:

– Singapur
– Piramida Cheopsa 
– Tadż Mahal
– Biały Dom
– Dubaj
– Tokio 
– Empire State Building
– Burdż Chalifa
– Paryż
– Luwr 

LEGO Architecture – idealne na prezent!

LEGO Architecture to nie tylko świetna zabawa, ale także wyjątkowy pomysł na prezent! Sprawdzi się zarówno dla przyszłych architektów, jak i miłośników historii czy nawet sztuki. Każdy pasjonat dawnych dziejów na pewno ucieszy się ze swojej kopii Wielkiego Muru Chińskiego lub Piramidy Cheopsa. Osoby związane z tematami artystycznymi na pewno docenią Luwr, a przyszli czy aktualni architekci ucieszą się z każdego zestawu z tej serii. LEGO Architecture to bardzo wierne i realistyczne przedstawienie tych słynnych budowli, dzięki czemu po złożeniu mogą stanowić naprawdę wyjątkową dekorację. Taka budowla może być również ciekawą pamiątką z podróży lub przypominać o miejscach, które w przyszłości planuje się odwiedzić.